1e selectie

KNVB-beker

23-08-2017 - 20:00 uur

Quick'20 1
CSV Apeldoorn

Quick tv

Quick TV Aflevering 7
Quick TV Aflevering 6
Meer Quick'20 tv >



Agenda

maandag 7 augustus
00:00
Bouwvak (t/m 25 augustus)
dinsdag 8 augustus
20:00
Herstart training 1e selectie
zaterdag 12 augustus
14:30
HHC – Quick’20 (oef.)
zaterdag 19 augustus
17:00
Quick’20 – TVC’28 (oef.)
woensdag 23 augustus
20:00
Quick’20 – CSV Apeldoorn (2e Kwalificatieronde KNVB-Beker)
zondag 27 augustus
14:30
ADO’20 – Quick’20 (comp.)
dinsdag 29 augustus
09:00
Quick’20 Voetbal 3-daagse (t/m JO13)
woensdag 30 augustus
09:00
Quick’20 Voetbal 3-daagse (t/m JO13)
donderdag 31 augustus
09:00
Quick’20 Voetbal 3-daagse (t/m JO13)
donderdag 31 augustus
19:00
Openingswedstrijd nieuwe hoofdveld Quick’20 – Heracles
zondag 3 september
14:00
Quick’20 – Quick (comp.)
zondag 10 september
14:30
HSC’21 – Quick’20 (comp.)
zondag 17 september
14:30
HBS – Quick’20 (comp.)
zondag 24 september
14:00
Quick’20 – Blauw Geel’38 (comp.)
zondag 1 oktober
14:00
De Meern – Quick’20 (comp.)
zondag 8 oktober
14:00
Quick’20 – Be Quick 1887 (comp.)
dinsdag 10 oktober
20:00
PH – Quick’20 (Beltona-comp.)
zondag 15 oktober
14:00
Hercules – Quick’20 (comp.)
zaterdag 21 oktober
00:00
Herfstvakantie (t/m 29 oktober)
zondag 22 oktober
14:00
Quick’20 – EVV (comp.)
zondag 29 oktober
14:00
Quick’20 – Jong Vitesse (comp.)
dinsdag 31 oktober
20:00
Quick’20 – HSC’21 (Beltona-comp.)
zondag 5 november
14:30
UNA – Quick’20 (comp.)
zondag 19 november
14:30
Quick’20 – Dongen (comp.)
dinsdag 21 november
20:00
Quick’20 – Sparta E. (Beltona-comp.)
zondag 26 november
14:00
OJC Rosmalen – Quick’20 (comp.)
zondag 3 december
14:00
Quick’20 – Westlandia (comp.)
zondag 10 december
14:00
JVC Cuijk – Quick’20 (comp.)
dinsdag 12 december
20:00
Quick’20 – PH (Beltona-comp.)
zondag 17 december
14:00
Quick’20 – Jong De Graafschap (comp.)
zondag 14 januari
14:30
OFC – Quick’20 (comp.)
zondag 21 januari
14:30
EVV – Quick’20 (comp.)
woensdag 24 januari
20:00
HSC’21 – Quick’20 (Beltona-comp.)
zondag 28 januari
14:00
Quick’20 – De Meer (comp.)
zondag 4 februari
14:30
Jong Vitesse – Quick’20 (comp.)
woensdag 14 februari
20:00
Sparta – Quick’20 (Beltona-comp.)
zondag 18 februari
14:00
Quick’20 – HSC’21 (comp.)
zondag 25 februari
14:00
Quick’20 – HBS (comp.)
zondag 4 maart
14:30
Blau Geel’38 – Quick’20 (comp.)
zondag 11 maart
14:30
Quick’20 – UNA (comp.)
zondag 18 maart
14:30
Be Quick 1887 – Quick’20 (comp.)
zondag 1 april
14:00
Quick’20 – Hercules (comp.)
zondag 8 april
14:30
Dongen – Quick’20 (comp.)
zondag 15 april
14:00
Quick’20 – OJC Rosmalen (comp.)
zondag 22 april
Westlandia – Quick’20 (comp.)
zondag 29 april
14:00
Quick’20 – JVC Cuijk (comp.)
zondag 6 mei
14:30
Jong De Graafschap – Quick’20 (comp.)
zondag 13 mei
14:30
Quick’20 – ADO’20 (comp.)
zondag 20 mei
14:00
Quick – Quick’20 (comp.)
zondag 27 mei
14:30
Quick’20 – OFC (comp.)

Sponsoren

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube