Commissie Voetbalzaken

Quick’20 is een brede en toonaangevende voetbalvereniging en dat willen we graag voor lange tijd behouden. Er wordt veel aandacht besteed aan het opleiden en ontwikkelen van onze jeugdspelers. Daarbij worden verschillende accenten gelegd op recreatief, prestatief en vrouwen-/meisjesvoetbal. Uitgangspunt is dat iedereen op het eigen niveau wordt geprikkeld en gestimuleerd. Het voetbaltechnisch beleid van de commissie voetbalzaken richt zich op ons “product” voetbal. Dat houdt onder andere in dat facilitaire (rand)voorwaarden aanwezig moeten zijn, zoals trainingsmateriaal en trainingsvormen.

De opleidings- en ontwikkelingsinspanning binnen de vereniging is altijd gericht op doorstroom naar de hoogst haalbare selectie, waarbij plezier en individuele ontwikkeling in voetbal te allen tijde ons belangrijkste doel blijft. Klik HIER voor ons Technisch Beleidsplan van januari 2019.

De commissie voetbalzaken richt zich op alle selectie-elftallen en werkt intensief samen met de jeugdcommissie om ook op recreatief niveau de opleiding op een hoog niveau te hebben.

Als we de opleiding en ontwikkeling van onze eigen jeugd centraal willen stellen dan is daar een stevig organisatorisch team voor nodig. Klik HIER voor het organogram.

 

TZ = Technische Zaken
GL = Groepsleider

De commissie voetbalzaken bestaat op dit moment uit de volgende functies en personen:

Marcel Rosens, Bestuurslid Voetbalzaken
Mobiel: 06 – 43 27 43 25
E-mail: mrosens@hotmail.com

Martin Zwiep, Secretaris Commissie Voetbalzaken
Mobiel: 06 – 22 03 39 72
E-mail: martinzwiep@outlook.com

Han ter Braak, Financiën/Contracten
Mobiel: 06 – 34 74 60 46
E-mail: info@terbraakadministraties.nl

Coördinator Senioren (+ Beloften)
Mobiel: 06 – 10 08 38 43
E-mail: hdh2904@gmail.com

Marcel Veldhuis, Coördinator Jeugd (TZ)
Mobiel: 06 – 54 27 08 57
E-mail: marcel@europrofessionals.nl

Gerard Tijdhof, Coördinator Jeugd (Jeugd CIE)
Mobiel: 06 – 21 88 29 24
E-mail: g.tijdhof@gmail.com

Marcel Faasen, Coördinator Facilitair (+ Begeleiding)
Mobiel: 06 – 14 21 82 74
E-mail: m.faasen@caiway.nl

SENIOREN

Joris Tulp, Assistent Coördinator Senioren (Q1)
Mobiel: 06 – 55 19 17 21
E-mail: joris@mbinterieurs.nl

Bob Heinink, Assistent Coördinator Senioren (O23)
Mobiel: 06 – 51 13 07 12
E-mail: heininkbob@hotmail.com

FACILITAIR

Ger Kamphuis, Coördinator Medisch
Mobiel: 06 – 52 33 85 03
E-mail: ger@fysiotherapiedethij.nl

 

JEUGD

JO19
Bob Kemna, Erik Klieverik (TZ) en Tom Peterink (GL)
Mobiel Bob: 06 – 51 50 61 67
E-mail Bob: bkemna12@gmail.com

Mobiel Erik: 06 – 20 62 16 84
E-mail Erik: carinenerik@kpnmail.nl

Mobiel Tom: 06 – 19 64 02 76
E-mail Tom: tomlau@caiway.nl

Trainers:
– Tom ter Bruggen

JO17
Wout Ensink, Rob Rikkerink (TZ), Henk Schopman (TZ) en Jochen Tulp (GL)
Mobiel Wout: 06 – 22 38 94 41
E-mail Wout: wout.ensink@gmail.com

Mobiel Rob: 06 – 46.59.49.16
E-mail Rob: r.rikkerink@zuthpen.nl

Mobiel Henk:
E-mail Henk:

Mobiel Jochen: 06 – 21 29 37 08
E-mail: Jochen: tulpjochen20@gmail.com

Trainers:
– Stan Veger
– Berkant Gurdal

JO15
Robert van der Moolen, Hans Roord (TZ), Theo Loohuis (TZ) en Pim Krabbe (GL)
Mobiel Robert: 06 – 42 39 39 31
E-mail Robert: robertvandermoolen@gmail.com

Mobiel Hans: 06 – 22 47 99 57
E-mail Hans: h.roord@roord.nl

Mobiel Theo: 06 – 51 35 56 82
E-mail Theo: tamlohuis@gmail.com

Mobiel Pim: 06 – 41 26 74 81
E-mail Pim: pim_krabbe@hotmail.com

JO13
Roy Velthuis (TZ), Tom Steinebach (TZ) en Danny Achttien (GL)

Mobiel Roy:
E-mail Roy:

Mobiel Tom:
E-mail Tom:

Mobiel Danny: 06 – 55 88 27 97
E-mail Danny: danny.achttien@gmail.com

Trainers:
– Maarten Meijer
– Roy ten Dam
– Aniek Bulters

JO12
Erwin Evers (TZ), Frank Meenderink (TZ) en Danny Achttien (GL)

Mobiel Erwin: 06 – 51 28 20 64
E-mail Erwin: erwin.evers07@gmail.com

Mobiel Frank: 06 – 10 18 47 85
E-mail Frank: meenderink87@gmail.com

Mobiel Danny: 06 – 55 88 27 97
E-mail Danny: danny.achttien@gmail.com

Trainers:
– Willem Huitink
– Twan Weghorst

 

JO11
Erwin Evers (TZ), Frank Meenderink (TZ) en Martin Gervink (GL)
Mobiel Erwin: 06 – 51 28 20 64
E-mail Erwin: erwin.evers07@gmail.com

Mobiel Frank: 06 – 10 18 47 85
E-mail Frank: meenderink87@gmail.com

Mobiel Martin: 06 – 24 94 97 85
E-mail Martin: gervinkmartin@gmail.com

Trainers:
– Youri Coolen
– Ruben Sluik

JO10
Mark Bosman (TZ) en Martin Gervink (GL)
Mobiel Mark: 06 – 12 29 42 25
E-mail: mark.bosman@hotmail.com

Mobiel Martin: 06 – 24 94 97 85
E-mail Martin: gervinkmartin@gmail.com

Trainerscoördinatoren:
– Jonathan van Benthem
– Marco de Vries

JO9
Peter Klijndijk (TZ), Marcel van der Meer (TZ) en Sanne Meinders (GL)
Mobiel Peter: 06 – 46 28 63 02
E-mail Peter: p.klijndijk@outlook.com

Mobiel Marcel: 06 – 12 27 63 53
E-mail Marcel: marcelvandermeer@hotmail.com

E-mail Sanne: sannemeinders@gmail.com

Trainerscoördinatoren:
– Maarten Meijer
– Ties Boet

Meisjes
Laura Vennegoor of Hesselink (GL)
E-mail: quickvrouwen@gmail.com

Fabri League
Thijs Althanning, Laurens oude Elberink en John Belderink
E-mail: fabrileague@gmail.com

Zaterdagochtend groep
Roy Oude Nijhuis en John Verboom
Mobiel Roy: 06 – 51 30 70 82
E-mail Roy: r.oude.nijhuis@trioliet.com

Tel. John: 0541 – 51 11 16
E-mail John: jnbverboom@gmail.com

Han ter Braak, Coördinator Jeugdkeepers
Mobiel: 06 – 34 74 60 46
E-mail: han@terbraakadministraties.nl

Frank Brummelhuis, Coördinator Scouting
Mobiel: 06 – 55 88 40 88
E-mail: f.brummelhuis@estoquies.nl

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube