Nieuws
Programma
Archief
Plakboeken
Foto’s
Video
Quick’20
Privacy beleid
Fotoalbums via Flickr
Webshop
Historie
Clubinfo
Algemene Clubinfo
Plattegrond
Clublied Quick’20
Ledeninfo
Normen en waarden
Boetebeleid
Ledenadministratie
Kledingbalie
Stagebureau
Gevonden voorwerpen
Zaterdagochtend training (5-7 jaar)
SPELREGELS JEUGD
WEDSTRIJDINFORMATIE JEUGD
Trainerspagina
International U11 Tournament
Vakantiekampen JO15 (C)-groep en JO11 (E)-groep
Lid van Verdienste (40 jr vrijwilliger)
Erelid
Supporters
Downloads
Sponsoren
Sponsoren
Sponsoren logo’s
Contact
1e Selectie
Teams
Senioren
Jeugd
Organisatie
Bestuur en Secretariaat
Organogram Quick’20
Vrijwilligers
Commissies
Accommodatie Commissie
Activiteiten Commissie
Clubgebouw Commissie
Commissie Normen en Waarden
Commissie Voetbalzaken
Financiële Commissie
ICT Commissie
Jeugd Commissie
Jeugdhome Commissie
Senioren Commissie
Team Commercie
Team Communicatie
Vrijwilligers Commissie
Vacatures
Agenda
Quick '20 (ZA)
4e Divisie D
Teaminfo
Nieuws
Programma
Uitslagen
Stand
Beker
Nacompetitie
Trainingstijden
Team
Chiel ter Braak
Keeper
Niels Ensink
Keeper
Jelle Huitink
Keeper
Justin Juffer
Keeper
Furkan Akova
Verdediger
Tim Breukers
Verdediger
Ruben D'HOLLOSY
Verdediger
Wout Droste
Verdediger
Cas Goorhuis Oude Sanderink
Verdediger
Yannick Heskamp
Verdediger
Bart Huyts
Verdediger
Loed Keizer
Verdediger
Ryan Snelders
Verdediger
Mike Tanke
Verdediger
Tim Zwienenberg
Verdediger
Luuk Geelen
Middenvelder
Gijs Olde Scholtenhuis
Middenvelder
Daan Oude Veldhuis
Middenvelder
Thomas Bosch
Aanvaller
Frank Eulderink
Aanvaller
Lars Getkate
Aanvaller
Peter Ilia
Aanvaller
Lennart Jansink
Aanvaller
Jesse Kip
Aanvaller
Yusuf Koroma
Aanvaller
Staf
Frank Brummelhuis
Teammanager
Erik Hazewinkel
Trainer/coach
Jaap Hoveling
Assistent-trainer/coach
Ger Kamphuis
Fysiotherapeut
Henk Kraster
Verzorger
Maarten Meijer
Assistent-trainer/coach
Hans Niemer
Teammanager
Alex Olde Nordkamp
Teammanager / Teammanager
Tom van der Ree
Keeperstrainer
Bart Snippers
Assistent-trainer/coach
Jan Vrijkorte
Materiaalman
Laatste Nieuws
Quick TV samenvatting Quick’20 tegen Heino
Quick’20 speelt voor derde opeenvolgende keer gelijk, nu tegen Heino
Quick’20 – Heino: 1 – 1 (wedstrijddetails)
Nieuws
Quick TV samenvatting Quick’20 tegen Heino
18/03/2024
Quick’20 speelt voor derde opeenvolgende keer gelijk, nu tegen Heino
18/03/2024
Quick’20 – Heino: 1 – 1 (wedstrijddetails)
16/03/2024
Quick’20 wil tegen Heino aansluiting houden met de middenmoot
15/03/2024
Matig Quick’20 laat punten liggen bij de nummer laatst
04/03/2024
Pelikaan S. – Quick’20: 1 – 1 (wedstrijddetails)
02/03/2024
Quick’20 moet winnen bij Pelikaan S om in de middenmoot te blijven
01/03/2024
Quick’20 voor de distritsbeker uit naar Longa’30
26/02/2024
Samenvatting van Quick’20 tegen MASV
26/02/2024
Quick’20 – MASV: 0 – 0 (wedstrijddetails)
24/02/2024
Quick TV interview met Jesse Kip
23/02/2024
Quick’20 wil thuis tegen MASV revanche voor de uitnederlaag
23/02/2024
Programma
Volledig programma:
Programma week
datum
tijd
thuisploeg
uitploeg
Programma week
datum
tijd
thuisploeg
uitploeg
Uitslagen
Alle uitslagen:
datum
tijd
thuisploeg
uitploeg
uitslag
Uitslagen week
datum
tijd
thuisploeg
uitploeg
uitslag
Stand
#
Team
G
W
GL
V
Pnt
DS
PM
Beker
Quick '20 (ZA) neemt momenteel niet deel aan de bekercompetitie.
Nacompetitie
Quick '20 (ZA) neemt momenteel niet deel aan de nacompetitie.
Sitemap
Ontwerp:
buro BAM!
| Technische realisatie:
Brandcube