Competitie

- uur

Quick tv

Quick TV – Samenvatting Quick’20 tegen Hoogeveen
QUICK TV - Wie soort samen de meeste punten - Shelter Storage
Meer Quick'20 tv >



Agenda

dinsdag 17 september
18:30
Oefeninterland O17 Ned – F’rijk
dinsdag 17 september
20:00
Ledenvergadering Black & White (Rouwhorst)
donderdag 19 september
18:30
Oefeninterland O17 Ned – F’rijk
vrijdag 20 september
18:00
Start Fabri League (1 van 9)
zaterdag 21 september
08:30
Start competitie
zondag 22 september
14:00
SJC – Quick’20
vrijdag 27 september
18:00
Fabri League (2 van 9)
zondag 29 september
14:00
Quick’20 – MSC/Amslod
vrijdag 4 oktober
18:00
Fabri League (3 van 9)
zaterdag 5 oktober
19:00
Hollandia – Quick’210
vrijdag 11 oktober
18:30
Oefeninterland O18 Ned – België
vrijdag 11 oktober
18:00
Fabri League (4 van 9)
zaterdag 12 oktober
18:00
Quick’20 – Alphense Boys
vrijdag 18 oktober
18:00
Geen Fabri League
zaterdag 19 oktober
00:00
Herstvakantie (t/m 27 okt.)
vrijdag 25 oktober
18:00
Geen Fabri League
zaterdag 26 oktober
19:00
Alcides – Quick’20
vrijdag 1 november
18:00
Fabri League (5 van 9)
zondag 3 november
14:00
Quick’20 – Emmen
vrijdag 8 november
18:00
Fabri League (6 van 9)
vrijdag 8 november
18:00
Fabri League (8 van 9)
zondag 10 november
14:00
Be Quick 1887 – Quick’20
vrijdag 15 november
18:30
Oefeninterland O20 Ned – Tsjechië
vrijdag 15 november
18:00
Fabri League (7 van 9)
maandag 18 november
20:00
Algemene Ledenvergadering
zondag 24 november
14:00
Quick’20 – VOC
vrijdag 29 november
18:00
Finale Fabri League (Sinterklaas)
zondag 1 december
14:30
RKAVV – Quick’20
zondag 8 december
14:00
Quick’20 – JOS Watergraafsmeer
zondag 15 december
14:00
Quick’20 – HBS
zaterdag 21 december
09:00
Wildactie 2019
woensdag 25 december
00:00
Eerste Kerstdag
donderdag 26 december
00:00
Tweede Kerstdag
zondag 19 januari
14:00
SDO – Quick’20
zondag 26 januari
14:00
MSC/Amslod – Quick’20
zondag 2 februari
14:00
Quick’20 – Be Quick 1887
zondag 9 februari
14:00
Hoogeveen – Quick’20
zondag 16 februari
14:00
Quick’20 – SJC
zondag 23 februari
12:00
Carnaval
zondag 1 maart
13:00
Leonidas – Quick’20
zondag 8 maart
14:00
JOS Watergraafsmeer – Quick’20
zaterdag 14 maart
19:00
Quick’20 – Alcides
zondag 22 maart
14:00
VOC – Quick’20
zaterdag 4 april
18:00
Emmen – Quick’20
zondag 5 april
14:00
Quick’20 – RKAVV
vrijdag 10 april
00:00
Goede Vrijdag
zondag 12 april
00:00
Eerste Paasdag
maandag 13 april
00:00
Tweede Paasdag
zaterdag 18 april
19:00
Quick’20 – Hollandia
zondag 26 april
14:00
HBS – Quick’20
maandag 27 april
00:00
Koningsdag
zondag 10 mei
14:00
Quick’20 – SDO
zondag 17 mei
14:00
Alphense Boys – Quick’20
donderdag 21 mei
00:00
Hemelvaartsdag
zondag 24 mei
14:00
Quick’20 – Velsen
zaterdag 30 mei
09:00
International U11-tournament
zondag 31 mei
00:00
Eerste Pinksterdag
maandag 1 juni
00:00
Tweede Pinksterdag
donderdag 4 juni
19:00
Senioren 7 x 7 toernooi

Sponsoren

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube