Nieuws

Dankwoord voor alle vrijwilligers

dinsdag 23 mei 2023 - Algemeen


Een speciaal dankwoord voor alle vrijwilligers die altijd alles mogelijk maken bij en voor Quick’20 is zeker na het geweldige kampioensfeest van afgelopen weekend boven alles op z’n plaats; DANK JULLIE WEL, beste vrijwilligers van Quick’20! Zonder jullie kunnen we dit allemaal niet organiseren en waar maken voor onze leden. Zoals altijd staan jullie paraat om ervoor te zorgen dat alles goed verloopt. Vol overgave voor onze vereniging, grote klasse! Dat maakt ons trots!

We kijken allemaal terug op een prachtige en historische dag, waarvoor we iedereen willen bedanken die op welke manier dan ook zijn/haar steentje heeft bijgedragen. Of het nou in de vorm was van aanmoedigen, het respecteren van de sportparkregels of de nodige consumpties nuttigen; het was fantastisch!

Bedankt!
Bestuur Quick’20

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube