Nieuws

Bezorgers bedankt! (ook nog bezorgers gezocht)

donderdag 14 oktober 2021 - 100jaar


Wow, wat fijn dat wij zoveel enthousiaste vrijwilligers hebben die de prachtige Quick’20 jubileumboeken bij al onze leden en vrijwilligers langsbrengen! Gisterenavond en vanochtend zijn ongeveer 130 bezorgers bij Quick langs geweest en hebben 1.200 boeken opgehaald (ook voor Hengelo en Losser). Veel van hen zijn gisterenavond gelijk op pad gegaan. We hebben namelijk al zulke leuke reacties gehoord. Zijn ze nog niet bij jullie aan de deur geweest? Ze komen eraan hoor. De boeken worden deze week persoonlijk aan de deur afgegeven door een van onze vrijwilligers.

Maar… er zijn ook nog straten waar geen boeken kunnen worden bezorgd omdat wij geen bezorgers daarvoor hebben kunnen vinden. Dus, mocht je zelf in een van de volgende straten wonen en wil je wel helpen met rondbrengen, meld je dan even bij Desirée op het secretariaat, secretariaat@quick20.nl of 0541-53.18.44.

 • Zandhorstlaan
 • Hoefsmid
 • Bolkskamp
 • Jhr van Coeverdenstraat, Hunenveldlaan
 • Hunenborglaan, Vloedbeldlaan

 

 • Weerselo
 • Deurningen
 • De Lutte (21 boeken)
 • Enschede (30 boeken)

 

 • Kamille BEZORGER GEVONDEN
 • Aidalaan, Marthalaan, Fideleolaan BEZORGER GEVONDEN
 • Beatrixstraat, Wilhelminastraat, Spoorstraat BEZORGER GEVONDEN
 • Het Nardusboer BEZORGER GEVONDEN
 • Andoorn, Leeuwenbek, Dauwnetel, Hondsdraf, Zenegroen BEZORGER GEVONDEN
 • Erve Wolbert, Erve Aarnink, Erve Snieder BEZORGER GEVONDEN
 • Engelwortel, Bereklauw, Honingklaver BEZORGER GEVONDEN
 • Joh. v. Burenlaan, Jan Jansstraat, W.G.A.J. Roringstraat, G.J. Muldersstraat, Dr de Bruynstraat BEZORGER GEVONDEN
 • Morslaan, Cato Elderinklaan BEZORGER GEVONDEN
 • Populierstraat, Nieuwstraat, Berkstraat BEZORGER GEVONDEN
 • Deken Scholtenstraat, Dr Sloetstraat BEZORGER GEVONDEN
 • Vriendschapsmeerweg, Visschedijkweg, Elsmorsweg BEZORGER GEVONDEN

Rossum BEZORGER GEVONDEN

Beuningen BEZORGER GEVONDEN

Overdinkel BEZORGER GEVONDEN

Denekamp BEZORGER GEVONDEN

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube