Beste Quick-leden, -vrijwilligers en -supporters,
Afgelopen zaterdag is de Rabo ClubSupport-campagne van start gegaan. Dit jaar stelt Rabobank Twente Oost € 150.000,- beschikbaar voor verenigingen en stichtingen die bij deze bank bankieren. Wij kunnen dit geld heel goed gebruiken!
Tot en met zondag 25 oktober kan iedereen die bij Rabobank Twente Oost een rekening heeft, stemmen op onze vereniging! Als lid bepaal jij namelijk welke club een financiële ondersteuning ontvangt. Kortom: jouw stem is geld waard. Goed voor de club & geweldig voor de buurt.
Het leuke is dat op 24 juni jl. de publiciteitsvideo met Tim Breukers (speler van Heracles) hier bij Quick’20 is opgenomen, omdat hij Quick’20 ook een warm hart toedraagt. Hoe cool!
Bekijk de video hier:
Hoe gaat stemmen op “kvv Quick’20” in z’n werk?
PS vragen jullie familieleden/vrienden die ook lid zijn van de Rabobank zijn om op Quick’20 te stemmen? Wij kunnen de stemmen (en dus het geld) in deze tijd goed gebruiken!
Meer informatie over Rabo ClubSupport Rabobank Twente Oost
https://www.rabobank.nl/lokale-bank/twente-oost/rabo-clubsupport-2020/
Namens Quick’20 ENORM BEDANKT! Blijf gezond!