Nieuws

Urgentie: trainers gezocht bij JO9 en JO10

donderdag 9 januari 2020 - Algemeen


Sinds dit seizoen trainen onze jeugdgroepen van JO9 en JO10 gezamenlijk op dinsdags en donderdags van 17.15 – 18.30. Een succesvol concept, want doordat we allemaal gelijktijdig trainen kunnen we iedere jeugdspeler dezelfde individuele aandacht geven. We komen echter structureel trainers tekort en kunnen niet meer alle jeugdteams voorzien van een trainer.

Geregeld vallen er daarom trainingen uit en dat vinden wij onacceptabel. Als vereniging willen we ieder jeugdlid de goede faciliteiten blijven bieden en daar hoort twee keer per week trainen ook bij mét een trainer.

We hebben op dit moment géén trainers voor 8 jeugdteams bij de JO9 en JO10 en dat vinden wij onacceptabel. Wie kan ons hierbij ondersteunen? Je kunt ook een koppeltje vormen met iemand, zodat je slechts 1x per week een training verzorgd voor een team. De coaching op zaterdag vindt vaak al plaats door een ouder/begeleider, dus er komt geen extra verplichting bij in het weekend. Ben je zelf ouder en wil je structureel helpen bij het trainen, geef het aan.

De voordelen:

  • Onze jeugdleden krijgen 2x per week training en dit stimuleert hun individuele ontwikkeling.
  • Training geven m.b.v. de VTON voetbal app met honderden oefenvormen, gecoördineerd en begeleid door onze hoofd jeugdopleiding.
  • Samen trainen op één veld met andere teams en trainers.
  • Persoonlijke begeleiding van trainerscoördinatoren.
  • Voor trainers die zelf nog student zijn heeft Quick’20 een passende financiële vergoeding.

Heb je interesse, of wil je meer informatie, neem dan contact op met één van de onderstaande personen:

Tomas Elbersen (hoofd jeugdopleiding JO9 t/m JO12), 06-30067762
Peter Klijndijk (technisch coördinator JO9), 06-46286302

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube