Nieuws

Jeroen Keizer benoemd tot Erelid

dinsdag 26 november 2019 - Algemeen


Tijdens een druk bezochte algemene ledenvergadering (ALV) is Jeroen Keizer door de leden benoemd tot Erelid. Jeroen was blij verrast met het Erelidmaatschap, noemde het een enorme eer om erelid te zijn van onze prachtige vereniging en bedankte de leden voor deze benoeming.

Jeroen heeft in vele jaren zijn waarde bewezen als actief vrijwilliger binnen onze vereniging. Naast zijn voorzitterschap van onze vereniging heeft Jeroen het kledingfonds opgezet en beheert hij dit fonds nog steeds. Hij is de man achter de schermen bij alle grote evenementen die Quick’20 heeft opgezet met betrekking tot wedstrijden van en tegen FC Twente, Ajax, Southampton en is hij zeer actief geweest met het opzetten van Quick Business.

Onze felicitaties gaan uit naar Jeroen voor dit welverdiende erelidmaatschap Proficiat Jeroen!

 

Bestuur en leden Quick’20

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube