Nieuws

BLOG Licentiecommissie KNVB en contractspelers

woensdag 24 mei 2017 - Algemeen


Om jullie net als bij de korrels op een goede, transparante en zo volledig mogelijke wijze te informeren is deze blog opgezet.
In deze blog een weergave van de situatie mbt de licentiecommissie van de KNVB die bij alle clubs in de 2de en 3de divisie de licentievoorwaarden checkt.
Zoals bekend bij iedereen hebben wij bij Quick ’20 geen contractspelers en dreigen wij daarvoor nu in ieder geval in 1ste instantie 3 punten in mindering te krijgen.
Onderstaand op datum de feiten.

24-05-2017

Enquête 2de en 3de divisie incl instroom belofteteams BVO’s
Als bijlage een persbericht wat gezamenlijk door 2de en 3de divisieteams vanuit de CVTD is uitgebracht naar aanleiding van een enquête over het afgelopen en huidige seizoen inclusief de discussie over de instroom van belofteteams van BVO’s en de verplichte promotie naar de Jupiler League met alle gevolgen van dien.
Quick ’20 blijft in ieder geval bij haar standpunten en dat zijn:

  • Beloftenteams vormen geen verrijking van de competitie door het getoonde spel, de matige belangstelling tijdens de uitwedstrijden tegen deze teams als ook de sterk wisselende samenstellingen van deze teams (bv Achilles’29).
  • Wij kunnen leven met een beperkt aantal beloftenteams (2-3) maar zeker niet meer.
  • Wij zouden als vereniging erg graag zien dat onze 2e teams middels een aparte competitie kunnen instromen in de reguliere zondag competities.
  • Wij blijven tegen verplicht promoveren naar de Jupiler league en de daaraan gekoppelde licentievoorwaarden.

Persbericht enquete

29-03-1-17

Beroep Licentiecommissie – 1 punt in mindering ipv 3 punten in mindering
De beroepscommissie Licentiezaken Amateurvoetbal van de KNVB (licentiecommissie) heeft maandagavond 27-03 uitspraak gedaan in het kader van het ingestelde beroep door 14 gezamenlijke vereniging tegen de opgelegde strafeis van 3 punten in mindering ivm het niet nakomen van licentievoorwaarde S.05 (3 contractspelers in de 3de divisie).

De uitspraak luidt dat er sprake blijft van het niet nakomen van de licentievoorwaarde maar dat er ipv 3 punten in mindering 1 punt in mindering als strafmaat wordt aangehouden.
Nadere informatie volgt!

http://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/competitiezaken/25260/punt-mindering-veertien-clubs-tweede-en-derde-divisie

 

22-03-2017

Licentie-eisen contractspelers voor 2017 – 2018 aangepast
Gisteren, dinsdag 21 maart 2017 heeft de bondsvergadering een aantal besluiten genomen over de licentie-eisen binnen de zogenaamde voetbalpiramide die met name betrekking hebben op de 2de en 3de divisie.
Zoals het er naar uitziet goed nieuws voor Quick ’20 want samen met een aanvullende eis cq mogelijkheid in het kader van een goede opleiding ziet het er naar uit dat Quick ’20 volgend jaar niet met contractspelers hoeft te werken.

21-03-2017

Onderstaand de 1ste alinea uit het artikel op KNVB.nl
Het amateurvoetbal en betaald voetbal zijn het eens geworden over de verbeteringen in de voetbalpiramide. In de bondsvergadering is besloten dat amateurvoetbalclubs in de Tweede en Derde divisie vanaf het seizoen 2017/’18 minder contracten en contracten voor minder uur per week hoeven af te sluiten. Bovendien wordt het aantal contractspelers gekoppeld aan de kwaliteit van de jeugdopleiding van de club. Het aantal beloftenteams wordt vanaf het seizoen 2018/’19 gemaximeerd. In de vergadering is ook besloten in het voorjaar een evaluatie te houden, waar ook andere uitdagingen uit de voetbalpiramide worden besproken.

Lees hier verder http://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/competitiezaken/25072/voorstellen-verbeteringen-voetbalpiramide-aangenomen

In de ALV van maandag 10 april zullen we hier ook verder op ingaan. Ook hopen we dan uitsluitsel te krijgen over het beroep tegen de straf van 3 punten in mindering ivm de licentie-eisen contractspelers van dit lopende seizoen.

 

21-02-2017

Beroepscommissie KNVB schorst uitspraak en dus ook straf tot bondsraad 21 maart 2017
Naar aanleiding van de beroepszaak die wij als Quick ’20 samen met 13 andere clubs hebben ingediend tegen de opgelegde straf van 3 punten in mindering mbt licentie-eis S05 heeft de beroepscommissie van de KNVB besloten de zaak aan te houden tot de bondsraadsvergadering van 21 maart 2017. Wordt vervolgd.
Lees meer via http://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/competitiezaken/24066/beroepscommissie-doet-na-bondsvergadering-uitspraak-over

 

14-02-2017

1 maart uitspraak beroepszaak tegen 3 punten in mindering
Maandagavond 13 februari hoorde de beroepscommissie van de KNVB in Zeist het verweer van veertien verenigde voetbalclubs aan.
1 maart volgt de uitspraak. Lees in bijgaande link meer informatie.

Beroepscommissie hoort zaak clubs tegen licentie-eisen aan: “Kúnnen niet meegaan”

 

06-02-2017

Voorzitter Gerard Heskamp bij RTV Oost – Overijssel Vandaag in de uitzending over de KNVB, licentiecommissie en contractspelers.
http://www.rtvoost.nl/nieuws/default.aspx?cat=1&nid=262379

02-02-2017

Beroep tegen straf is gezamenlijk met 13 andere clubs ingediend.
Lees hier ook nog een inhoudelijk artikel waarom het verhaal mbt de licentiemisen en zeker die van de contractspelers (S05) niet zou kloppen.

http://www.sportenstrategie.nl/2017/topsport/betaald-voetbal/eis-knvb-amateurclubs-om-contractspelers-in-dienst-te-nemen-is-in-strijd-met-mededingingsrecht/

 

01-02-2017

Quick ’20 gaat in beroep tegen 3-punten in mindering straf maar is tegelijkertijd samen met 22 clubs uit de 2de en 3de divisie in constructief gesprek met de KNVB en de licentiecommissie.
Lees in bijgaande link de blog van de directeur amateurvoetbal van de KNVB Jan Dirk van der Zee over de ontstane situatie.

http://www.knvb.nl/info/23498/column-jan-dirk-vd-zee-geen-bond-van-straf-boete

 

26-01-2017

Gisteren, woensdag 25-01-17 heeft de licentiecommissie van de KNVB definitief laten weten dat Quick ’20 3 punten in mindering krijgt.
Zie bijgaande link voor het gehele artikel http://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/competitiezaken/23334/licentiecommissie-doet-uitspraak-tweede-en-derde-divisie

Quick ’20 gaat voor 1 februari in beroep!

25-01-2017

De licentiecommissie van de KNVB heeft vandaag bekendgemaakt dat 14 clubs uit de 2de en 3de divisie inclusief Quick ’20 definitief 3 punten in mindering krijgen.
Tot 1 februari a.s. kan hier bezwaar tegen worden gemaakt!

Lees ook het artikel:
http://www.nu.nl/voetbal/4416771/knvb-geeft-veertien-clubs-in-tweede-en-derde-divisie-punten-in-mindering-.html

 

Gesprek 19-01-2017 met KNVB

Donderdag 19-01-7 is er vanuit de 20 verenigde clubs uit de 2de en 3de divisie een constructief gesprek geweest met de KNVB directie amateurvoetbal waarbij is aangegeven dat, rekening houdende met alle belangen, de intentie er is om een oplossing (compromis) te vinden. Omdat de CVTD de officiële aanspreekpartner is gaat de KNVB verder met hen in gesprek. Afgesproken is om verder geen nieuws met de media te delen zolang deze gesprekken gaande zijn.

 

19-01-2017

Belangrijke ontmoeting KNVB – Licentiecommissie en 20 amateurclubs
Vandaag, donderdag 19 januari 2017 is er een belangrijk overleg tussen de KNVB – licentiecommissie en de 20 verenigde amateurclubs die bezwaar maken tegen de licentie-eisen en dan met name de eis rondom de 3, 6, 8 en 13 contractspelers in de 3de en 2de divisie. De clubs gaan in gesprek met oa directeur amateurvoetbal KNVB Jan Dirk van der Zee.

 

05-01-2017

Persbericht 20 verenigingen 2de en 3de divisie
Vandaag is namens de gezamenlijke 20 verenigingen het volgende persbericht verstuurd.

Persbericht-licentievoorwaarden-contractspelers-050117

29-12-2016

Brief namens 19 vereniging richting Licentiecommissie
Na de brief van 15-12 zijn een aantal verenigingen: Juliana ’31, RKVV Westlandia, AFC (Be Quick en KHFC op afstand) bij USV Hercules 1882 in Utrecht bij elkaar gekomen om namens al onze verenigingen een stappenplan te maken richting de KNVB. De volgende verenigingen hebben aangegeven tegen te zijn en daarin op te willen trekken richting de KNVB: UDI ’19, USV Hercules 1882, OJC Rosmalen, vv Dongen, Be Quick 1882, JVC Cuijk, Quick ’20, HBS, Juliana ’31, RKVV Westlandia, Kon. HFC, AFC, Harkemase Boys, EVV, vv Capelle, ODIN ’59 en VVOG.

Collectief-brief-licentiecommissie-291216

15-12-2016

Licentiecommissie KNVB komt met voorgenomen besluit – 3 punten in mindering en boete
Vanuit de vereniging en het bestuur hebben we een duidelijk standpunt ingenomen en werken wij bij Quick ’20 niet met contractspelers in de 3de divisie.
Recent hebben wij de zelfscan van de KNVB over de licentie-eisen hierover ingevuld en ingeleverd. Op 14 december hebben wij bijgevoegde brief ontvangen van de licentiecommissie van de KNVB.
In deze brief wordt medegedeeld dat er een voorgenomen besluit is genomen om Quick ’20 3 punten in mindering te brengen en een boete op te leggen voor het niet voldoen aan de licentie-eisen met betrekking tot het minimale aantal contractspelers voor de 3de Divisie en het nog niet aanleveren van een document. Zoals jullie kunnen lezen krijgen we tot 1 maart 2017 tijd om hier op te reageren cq aan te voldoen. Het spreekt voor zich dat onze vereniging hier alles aan zullen doen om dit te voorkomen. Wij houden jullie uiteraard op de hoogte. Mochten er vragen of opmerkingen zijn neem dan contact op met Han van Benthem (secretaris) via secretaris@quick20.nl of bel met het secretariaat 0541-531844.

KNVB-licentie-Quick20-161216

04-12-2016

Een 1ste officieel brief van de licentiecommissie van de KNVB over de ontvangen zelfscans en het vervolg.

KNVB-licentie-algemeen-041216

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube