Nieuws

Zorgvuldig en netjes omgaan met spullen van Quick ‘20

dinsdag 7 februari 2017 - Algemeen


Soms is het nodig om elkaar te wijzen op regels en afspraken die er zijn en die niet worden nagekomen. Bij deze vanuit het bestuur en de commissie normen en waarden dan ook deze oproep:

  • Voor alle trainers, leiders en voetballers: SVP na elke training – wedstrijd de doelen terugplaatsen en van het veld halen. Als de ochtendploeg onderhoud komt doen staan in veel gevallen alle doelen nog overal over de velden!
  • Geen glaswerk gebruiken buiten de kantine dus ook niet langs de kant van de velden!
  • Het is absoluut niet toegestaan om sigaretten en peuken rond en zelfs op de velden te gebruiken! Er zijn op dit moment een aantal beschadigingen geconstateerd op veld 3B door het gebruik en uitdrukken van peuken. Let wel wij moeten dit als vereniging zelf betalen.
  • Er wordt bij Quick ’20 geen alcohol verkocht, geschonken en gedronken onder 18 jaar!

Spreek elkaar er op aan en help elkaar om ons park, ons clubhuis maar met name onze club goed en netjes te houden!

Recente nieuws items

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube