Jeugd

Lente activiteit voor de F-, E- en D-groepen van Quick’20


Net zoals voorafgaande jaren wordt op woensdagmiddag 14 april voor de D-groep, en voor de F- en de E- groepen, de jaarlijkse sponsoractiviteit georganiseerd. Ook dit jaar op dezelfde datum, ondanks eerdere berichten, in verband met een schoolvoetbaltoernooi! Dus alle groepen op 14 April!

Op 14 april wordt voor de totale F-groep (zowel de interne vrijdagavond competitie als de zaterdag KNVB competitie) en voor de E-groep het Sponsor Penalty Schieten georganiseerd.
Vanaf 13.00 uur voor de F-groep, en vanaf 15.00 uur voor de E- groep.

Ook op 14 april wordt met medewerking van enkele jeugdselecties van Quick'20 en de Twentse Voetbalschool, Voetbal City georganiseerd voor de D-groep.
Start ’s middags om 16.00 uur, eindtijd: 18.00 uur. Dit zal plaats vinden op veld 7 en 8!

Frank Eulderink heeft met zijn voetbalschool (zie: www.voetbalschooloostnederland.nl) belangeloos zijn medewerking toegezegd, omdat hij ook het belang inziet van het (ver)binden van de voetballers, ouders en vereniging door het organiseren van activiteiten. Hij kan hier helaas niet zelf bij aanwezig zijn, maar we hebben wel de mogelijkheid om bepaalde hulpmiddelen van hem te gebruiken. Wij hopen dat het lenteweer ook een goede bijdrage levert en wij wensen de spelers, ouders en begeleiders op deze middagen veel Quick-sportplezier!

Het Jeugdbestuur