Team Commercie

Bas Wolters, coördinator (Bestuurslid)
Mobiel: 06 – 20 54 01 06
E-mail: commercie@quick20.nl

Marloes Keizers, financiën
Mobiel: 06 – 53 57 12 91
E-mail: info@bronbemalingkeizers.nl

Eric Vredeveldt, coördinator
Mobiel: 06 – 22 71 06 62
E-mail: eric.vredeveldt@hotmail.com

 

IMG_3159

ONZE AMBASSADEURS

Bas Boerrigter, ambassadeur
Mobiel: 06 – 21 22 24 37
E-mail: info@bierlokaaldeengel.nl

Cindy Notkamp, ambassadeur
Mobiel: 06 – 53 65 43 89
E-mail: cindy.notkamp@jonglaan.nl

Peter Koop, ambassadeur
Mobiel: 06 – 29 00 36 56
E-mail: p.koop@sko.nl

William Segerink, ambassadeur
Mobiel: 06 – 23 45 87 49
E-mail: william.segerink@viteq.nl

Sander ten Bos, ambassadeur
Mobiel: 06 – 40 64 45 51
E-mail: sgtenbos@hotmail.com

Thijs Nijhof, ambassadeur
Mobiel: 06 – 51 42 62 71
E-mail: thijs@burobam.nl

Portret 2016 – 2017

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube