Bestuur, Verenigings- en Wedstrijdsecretariaat

Bestuur


Gerard Heskamp
Voorzitter
voorzitter@quick20.nl

Han van Benthem
Secretaris
secretaris@quick20.nl

Bas Wolters
Communicatie & Commercie
commercie@quick20.nl

Gert-Jan Oude Voshaar
Penningmeester
penningmeester@quick20.nl

Marcel Rosens
Voetbalzaken
voetbalzaken@quick20.nl

Frank Weusthof
Vrijwilligers
vrijwilligers@quick20.nl

Hans Ophuis (interim)
Facilitair
facilitair@quick20.nl

Verenigingssecretariaat

Sportpark Vondersweijde
Primulastraat 15
7572 AS Oldenzaal

Telefoon: 0541 – 53 18 44 (secretariaat)
Telefoon: 0541 – 52 08 20 (clubgebouw)
E-mail: secretariaat@quick20.nl
Postbus: 242, 7570 AE Oldenzaal

Openingstijden Secretariaat
Maandag: 08:30 – 12:30 uur
Dinsdag: 08:30 – 12:30 uur
Woensdag: 12:30 – 16:30 uur
Donderdag: 08:30 – 12:30 uur
Vrijdag: 08:30 – 12:30 uur

Op zaterdag is het secretariaat van 9.00 tot 12:00 bemand door onze vrijwilligers.
Dees
Spin in het web van Quick’20: Desirée Broekman, Secretaresse

Wedstrijdsecretariaat

SENIOREN

Quick’20 1, Quick’20 2 (Zondag), Zaterdag 1 en Quick’20 021
Alex Olde Nordkamp (Wedstrijdsecretaris prestatie,
inclusief afgelastingen senioren)
Anjerstraat 23
7672 VP Oldenzaal
Mobiel: 06 – 12 94 15 28
E-mail: alex007_@outlook.com

ZO 3 t/m ZO 11, ZA 2 t/m ZA 6, VR 1 t/m 4 en Vrouwen 1
Marcel Rosens (Voorzitter en Wedstrijdsecretaris recreatie)
Mobiel: 06 – 43 27 43 25
E-mail: mrosens@hotmail.com

JEUGD
Cees Ikink
Mobiel: 06 – 12 80 70 92
E-mail: sec3@quick20.nl

CONSULS

Zaterdag: Jos Damink 06 – 53 62 31 64
Zondag: Rudi Verdam 06 – 47 37 53 88

 

Sitemap Ontwerp: buro BAM! | Technische realisatie: Brandcube